Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

S4MM zbulon datën e lansimit të këngës “ShowTime” me Fajt

S4MM vazhdon të jetë artisti që sjell projekte unike në tregun muzikor.

Që në paraqitjen e tij të parë, reperi ka rezultuar të jetë i dëgjuar dhe i dashur për audiencën e gjerë.

Ndërkohë, në një postim në rrjetin social Instagram, ai ka zbuluar detaje të tjera nga bashkëpunimi i radhës.

Bëhet fjalë për këngën “Showtime”, e cila do të jetë si rrjedhojë e një dueti me Fajt.

Vet S4MM përmes disa postimeve ka paralajmëruar se 30 dhjetor të këtij viti, kënga do të lansohet në platformat digjitale.

Vlen të përmendet se kjo është hera e parë që dyshja kanë zgjedhur të bashkojnë fuqitë, që të sjellin projektin muzikor.

Postime të ngjashme

Brenda super shtëpisë së aktores së njohur amerikane

T E

Dhurata Dora shijon pushimet në Maldive, merr vëmendje me një fotografi të publikuar pa makijazh

S.B.

Pse është e rëndësishme të mos humbasësh Trajtimin Klasik Kozmetik??!!

S.B.

Zack Snyder po punon rreth filmit të ri “King Arthur”

S.B.

Jolie shet pikturën e Churchillit për shtatë milionë funte

S.B.

Aktorja, Erica Watson vdes pas infektimit me COVID-19

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...