Sa e rrallë, aq edhe qesharake: Tyron Mings nuk arrin të hip në autobusin e skuadrës, pas humbjes nga Tottenhami

Kapiteni i Aston Villas, Tyrone Mings nuk arriti të hipte në autobusin e skuadrës që nisej për në shtëpi pas humbjes 2-1 të skuadrës së tij ndaj Tottenhamit këtë pasdite.

Mbrojtësi u filmua duke pritur jashtë Stadiumit “Tottenham Hotspur” me një valixhe, duke u përpjekur dëshpërimisht për të gjetur se ku kishin shkuar shokët e tij të skuadrës dhe si mund të kthehej në West Midlands.

Ndihmësi i trajnerit të Italisë, Gianluca Vialli gati pësoi një fat të ngjashëm gjatë verës, me ish-lojtarin e Chelseat që e ndoqi nga pas autobusin e Azzurrëve teksa po shkonin në Londër për në finalen e Euro 2020.

Habia e Mings mund të jetë një moment jo edhe aq i këndshëm, duke ditur se pësuan humbje në udhëtim te Spurs.

Golat nga Pierre Hojbjerg dhe një autogol i Matt Targett anuluan atë të Ollie Watkins për t’i dhënë Spurs fitoren e tyre të parë, pas tre ndeshjeve, një rezultat me të cilin trajneri i Villas, Dean Smith nuk ishte i kënaqur.

Related posts

Chiellini: Të mendosh se Belgjika është vetëm Lukaku, është ofenduese për bashkëlojtarët e tij

D V

Chiellini: Juve kanë nevojë për kohë, por nuk ka durim

D V

Dani Alves i vet ofrohet Barcelonës pas largimit nga Sao Paolo

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More