Sabri Fejzullahu feston sot ditëlindjen

Këngëtari i njohur po feston ditëlindjen e radhës.

Sabri Fejzullahu njihet si një ndër këngëtarët më të dashur të publikut shqiptar anembanë.

Ai sot ka një rast të veçantë në familje pasi po feston ditëlindjen e tij të radhës. Këngëtari ka lindur më 16 shtator të vitit 1947.

Sabri Fejzullahu sot mbush plot 74 vite jetë, duke i dhuruar publikut 14 albume dhe më shumë se 800 këngë të incizuara.

Related posts

Rihanna heq padinë kundër babait, për të cilin pretendonte se e përdori emrin e saj për të fituar para

D V

Kejvina Kthella nuk do koment me paraqitjen e fundit në bikini

D V

Tayna po sjell projektin e ri “Taka”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More