Sadi Bexheti me paraqitje emocionale: Tetova është qyteti im, sot është lënë në harresë (Video)

Shkup, 7 tetor – Kandidati për kryetar në komunën e Tetovës, Sadi Bexheti, me emocione flet për qytetin e tij, Tetovën.

Edhe më emocional është kur flet për gjendjen ne të cilën gjendet sot qyteti rrëzë Sharrit. Bexheti thotë se Tetova është lënë në harresë dhe në kaos të plotë, transmeton Zhurnal.

Ai premton se me rizgjedhjen për kryetar, do të punojë per kthim të shkëlqimit që e meriton Tetova dhe që ky qytet të ketë vendin që i takon.

Nëse ka dëshirë, ka gjithmonë një zgjidhje, të gjithë bashkë për Tetovën që meritojmë! #sadibexheti

Posted by Sadi Bexheti Faqja Zyrtare on Thursday, October 7, 2021

Related posts

Simovski: Regjistrimi përfundoi me sukses, rezultatet deri në fund të marsit të vitit 2022

D V

Pas tragjedisë në Tetovë, jep dorëheqje zv.ministri i Shëndetësisë Ilir Hasani

D V

Nxënësit e Tetovës dhe Gostivarit kthehen në bankat e shkollës

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More