Sadi Bexheti vazhdon me videot e tij në profilin e tij zyrtarë.

Ai flet me shum emocion dhe dashuri për futbollin veçanarisht kur bëhet fjalë për Shkëndijën dhe Renovën.

Ai shton se do të mundësoj kushte të mira për sportin në përgjithsi si element bazë i edukimit.

Sadi Bexheti vazhdon me videot e tijë në profilin e tij zyrtarë.Ai flet me shum emocion dhe dashuri për futbollin veçanarisht kur bëhet fjalë për Shkëndijën dhe Renovën.Ai shton se do të mundësoj kushte të mira për sportin në përgjithësi si element bazë i edukimit.

Posted by ZHURNAL.MK on Tuesday, October 5, 2021

Related posts

Sadi Bexheti sfidon të gjithë ata që thonë se ai ka marrur rryshfet. Kush është burrë, le tma thotë publikisht (VIDEO)

D V

Anketë e re: PDSH-ja thellon avantazhin në Tetovë, BDI ruan epërsinë në Gostivar

D V

Teuta Arifi takohet me përfaqësuesit e shoqatës CORTEX

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More