Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Sadik Ukaj- Sadi gati për super projektin “Oj nana jem”

Artisti shqiptar që jeton në Amerikë ka gati një super projekt, që do të jetë një baladë. Po flasim për Sadik Ukaj-Sadi, ku mësojmë se ka realizuar këngën me titull “Oj nana jem” e shkruar nga Ghulo, një prej producentëve më të mirë sipas atij dhe që e falenderon shumë. Muzika dhe orkestrimi është bërë nga Nurtel dhe Faruk, ku edhe ata Sadi i falenderon pasi kanë bërë shumë punë të mirë. Për klipin ka punuar mjaft profesionalisht kameramani dhe fotografi i njohur Nikolin Dodaj- Eagle Eye Photo. Ky projekt do të prekë zemrat e të gjithëve pasi të vijë e përfunduar pas disa ditësh. Artisti falenderon Zotin e të gjithë ata që e mbështesin dhe e dëgjojnë muzikën e tij, e ne jemi në pritje të këtij super projekti nga Sadiku.

Postime të ngjashme

John Cena, vëllai i Dieselit “i dërguar prej Walkerit” në filmin e ri “F&F9”

S.B.

Detaji i veçantë në klipin e ri të Bebe Rexhës, që mori vëmendjen e shikuesve

S.B.

Edhe pas ndarjes, Jennifer Lopez vazhdon ta mbajë unazën 1.8 milionë dollarëshe me të cilën i propozoi Alex

S.B.

Rita Ora me dukje shumëngjyrëshe me koleksionin e ri nga “Gucci”

S.B.

Bebe Rexha publikon baladën e re “Sabotage”

S.B.

Mick Jagger dhe Dave Grohl lansojnë këngë për pandeminë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...