Agjencia Zhurnal.mk

Saliu apel BDI-së: Tërhiqu nga Qeveria e Zaevit

Shkup, 26 qershor, zhurnal.mk – Gazetari Urim Saliu përmes një statusi në rrjetin social Facebook i ka bërë thirrje Bashkimit Demokratik për Integrim që të tërhiqet nga Qeveria e Kryeministrit Zaev, transmeton Zhurnal.

AI thotl se LSDM hoqi maskën e multietnicitetit dhe po tregon forcën e saj prej pushteti që u ngrit nga shqiptarët.

Më poshtë e keni statusin e plotë të Saliut:

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

XH.I

Lajmet e fundit

Loading...