Agjencia Zhurnal.mk

Sallatë me domate qershizë dhe borzilok

Përbërsit:
domate qershizë
gjethe borziloku
disa copëza djathi parmixhan ose pekorino
kripë
vaj ulliri i cilësis së mirë
pak krem uthulle balsamike

Përgatitja:
Fshini gjethet e freskëta të borzilokut me një beze të njomë, domate pritini në katërsh dhe kopozoni sallaten tuaj duke e marinuar me kripë, vaj ulliri, dhe krem uthulle balsamike.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...