Agjencia Zhurnal.mk

Sallatë me karrota

Përbërësit

500 gr karrota
4 qepë e njomë
vaj
1/2 lëng limoni
kripë dhe piper i zi

Udhëzimet

Hapi 1
Karrotat lajini, qërojini dhe pritini në shirita me ndihmën e qërueses së patateve.

Hapi 2
Qepët pastrojini dhe pritini në rrathë e më pas hidhini mbi karrotat e përgatitura.

Hapi 3
Kriposeni, piperoseni dhe shtojani vajin. Në fund hidhini edhe lëngun e gjysmë limoni, përziejeni mirë dhe shërbejeni./meshije.com/

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...