Salma Hayek shfaqi figurën joshëse me një fustan ngjyrë vjollce ndërsa pozoi me bashkëshortin në Paris

Ajo nuk është e huaj në veshjet joshëse.

 

Dhe Salma Hayek ishte fotografia e elegancës me një fustan mëndafshi të rrjedhshëm, ndërsa mbërriti në Balenciaga Haute Couture Show si pjesë e Javës së Modës në Paris të Mërkurën, shkruan Daily Mail.

Aktorja, 54 vjeç, pozoi së bashku me burrin e saj miliarder François-Henri Pinault, 59 vjeç, i cili dukej dapper me një kostum gri qymyr dhe kravatë blu, transmeton lajmi.net.


Veshja e Salmës përmbante një model delikat me lule, i cili ishte i dukshëm në dritën e diellit ndërsa ajo pozonte për fotografi jashtë vendit.

Qafa e fustanit të saj në formë V e la dekolteazhin e saj në shfaqje me veshjen që arriti deri në kyçet e këmbës.

Fustani ishte i gërvishur lirshëm në buzë ndërsa ajo kishte veshur një palë taka me gishta të hapur, duke lënë në shfaqje thonjtë e pikturuar.


Ylli mbante në dorë çantën e saj prej lëkure faux prej lëkure krokodili me ngjyrë latte, e cila përputhej me ngjyrën e rripave të takave të saj.

Ajo e përfundoi ansamblin e saj duke veshur një palë syze dielli të zeza në formë diamanti, ndërsa flokët e saj gështenjë të dredhur lirshëm qëndronin mbi shpatullat e saj.

Related posts

Princesha Diana po planifikonte një karrierë në Hollywood dhe një zhvendosje në Malibu me William dhe Harryn pak para se të vdiste

D V

Ana Kabashi mahnit me pozat në bikini

D V

Beatrix Ramosaj thekson çdo detaj të trupit me fustanin e shkurt me ngjyrë të kuqe

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com