Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Samanta Karavella befason fansat me ndryshimin e bërë në pamje

Ndryshimet nga artistet shqiptare janë të njëpasnjëshme dhe këtë herë diçka e tillë vjen nga Samanta Karavella.

Këngëtarja, e cila ndiqet nga mbi 500 mijë fansa në Instagram, ka prezantuar së fundmi  ‘look’-un e ri.

Përmes disa imazheve që ka publikuar në rrjete sociale, ajo tregon se është bërë bionde.

“Bionde”, ka qenë përshkrimi i njërës prej imazheve.

Kjo ka bërë që të ketë reagime të shumta në pjesën për komente, duke u komplimentuar në masë të madhe për transformimin.

Krahas përkujdesjes për pamjen e jashtme, Samanta ka kohë që është tërhequr nga muzika.

Të fundit projekt “NKN” e lansoi në korrik të vitit që lamë pas në bashkëpunim me reperin Skerdi.

Postime të ngjashme

Jennifer Lopez publikon fotografi pa unazën 1 milion dollarëshe të fejesës

S.B.

Kida me imazhe të tjera tërheqëse nga pushimet në Dubai

S.B.

Beyonce dhe Jay-Z në një udhëtim romantik në Las Vegas për përvjetorin e 13-të të martesës

S.B.

Besnik Krapi me dedikim emocional për Jonidën në ditëlindjen e 35-të

S.B.

Meghan Markle nuk do të marrë pjesë në varrimin e Princit Philip

S.B.

Shkenda Dubova dhe Riki sjellin projektin e ri “Si dikur”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...