Samanta Karavella shfaqet në formë të mirë dhe natyrale nga pushimet

Ashtu si pjesa më e madhe e këngëtarëve që pas angazhimeve me koncertet gjatë gjithë sezonit veror kanë filluar pushimet, edhe Samanta Karavella ka bërë një gjë të tillë.

 

Për fansat e saj të shumtë, këngëtarja nga Shqipëria ka sjellë disa imazhe tejet atraktive në Instagram.

Në një vend tropikal duke mos zbuluar destinacionin, Samanta u shfaq me bikini, por me trupin e mbuluar me një shami plazhi me ngjyra kafe dhe zi.

Foto: Samanta Karavella/Instagram

Fotografitë zeshkania bukuroshe i shoqëroi vetëm me një ‘emoji’ zemre, teksa nuk munguan komentet e fansave dhe miqve të saj.

Bukuroshja dukej më në formë se kurrë më parë, e cila asnjëherë nuk heziton të shfaqet pa grim duke dëshmuar se ka një bukuri natyrale.

Foto: Samanta Karavella/Instagram

Ndërkohë, projekti i saj i fundit muzikor është “Mala” që erdhi në bashkëpunim me Cha Cha Cha dhe u shoqërua edhe me videoklip.

Related posts

Rudina Dembacaj ndanë momente romantike nga Italia me Mark Frrokun

D V

Rita Ora me paraqitje provokuese në imazhet e fundit, e ëma e kritikon duke i thënë se është veshur shumë shkurt

D V

Afërdita Dreshaj duket atraktive me fustan të hapur deri tek pjesa intime

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com