Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Samanta me vallëzim provokues në videoklipin e ri

Këngëtarja ka lansuar këngën e re të paralajmëruar ditën e djeshme.

“Cha cha cha”, mban titullin projekti muzikor i Samantës i realizuar me videoklip.

Përmes një postimi të publikuar në profilin e saj zyrtar në Instagram, ajo njoftoi se tashmë këngën mund ta dëgjojmë në platformën YouTube.

“Cha cha cha”, një projekt muzikor që e shfaq më ndryshe artisten se në klipin paraprak e cila shihet duke vallëzuar me veshje provokuese në të zeza.

Përndryshe, Samanta një muaj më parë ka lansuar projektin “Emrin tem”.

Postime të ngjashme

Një Hirushe që ëndërron të bëhet biznesmene dhe jo princeshë! Filmi i ri i përrallës së famshme do t’ju surprizojë

D V

E ëma donte Bora Zemanin për nuse, Atdheu habit me deklaratën

D V

Beatrix Ramosaj me poza atraktive në bikini

D V

Teuta Krasniqi vaksinohet kundër COVID-19: Shpëtoje veten, mbroje familjen dhe gjithë rrethin tënd

D V

Dua Lipa vazhdon të eksplorojë gjurmët shqiptare – ndalesa e saj e radhës në Butrint

D V

Rita Ora i uron ditëlindjen MTV-së, kujton disa nga paraqitjet më ikonike ndër vite në spektaklet EMA dhe VMA

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...