Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Samanta shfaqet e mrekullueshme me fotografitë e shkëputura nga klipi i këngës së fundit

Artistja e njohur, Samanta Karavella, është ndër më të pëlqyerat në estradën shqiptare.

Ajo në rrjete sociale mundohet të qëndrojë afër 538 mijë ndjekësve, përmes postimeve nga jeta dhe karriera profesionale.

Në një postim të fundit në Instagram, artistja ka zgjedhur që të shpërndajë disa imazhe të shkëputura nga klipi i këngës së fundit.

Bukuroshja brune u pa me një fustan ngjyrë bezhë, duke theksuar kështu gjoksin e formësuar.

“Emnin tem” mban titullin prodhimtaria muzikore, që u prit mirë nga admiruesit e muzikës së saj.

Ndërkohë postimi i artistes u prit mirë fansat e saj, duke u komentuar pozitivisht.

Postime të ngjashme

Almeda Abazi publikon një nga momentet e para pas lindjes së vajzës

Dafina Vidishiqi

“Baba beqar”, Mozzik zbulon se ai nuk është në lidhje

Dafina Vidishiqi

Xhensila Myrtezaj dhe Lumi B nesër sjellin këngën e re, me pamje të tjera nga klipi

Dafina Vidishiqi

Kate Middleton vendos gjerdanin domethënës kushtuar tre fëmijëve të saj

Dafina Vidishiqi

Loredana Zefi me një tjetër tatuazh të ri

Dafina Vidishiqi

Familja Mbretërore i nderon baballarët e tyre në Ditën e Babait me fotografi të ëmbla nga arkiva

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...