Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Samanta shijon pushimet në Meksikë, vë në pah linjat atraktive trupore në fotografitë me bikini

Këngëtarja e njohur shqiptare, Samanta Karavella, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Shpesh, ajo ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme apo aktivitetet muzikore.

Së fundmi, Samanta është duke shijuar disa ditë të mira pushimi në Tulum të Meksikës.

Ajo ka publikuar për fansat disa fotografi mjaft provokuese në bikini, ku ka vënë ndër të tjerash në pah linjat atraktive trupore.

Në një imazh të fundit, këngëtarja nga Shqipëria u shfaq në të zeza, teksa pozonte pranë një ambienti me lule dhe shkurre, duke e etiketuar si “xhungë” vendndodhjen e saj.

Fotografitë në fjalë kanë marrë pëlqime e komente të shumta nga ndjekësit, shumë nga të cilët e kanë komplimentuar për linjat e trupit.

Samanta përndryshe ka kohë që nuk ka sjell për fansat ndonjë projekt të ri muzikor, dhe shkak për këtë duket të ketë qenë edhe goditja nga pandemia COVID-19.

Postime të ngjashme

Rita Ora ekspozon fundshpinën në fustan të bardhë

D V

Kanë diferencë 34 vjeçare në moshë, por lidhja e Gere me Alejandra nuk ka të bëjë me paratë: Ai është heroi im në jetën reale

D V

Kathy Griffin është diagnostikuar me kancer të mushkërive, pavarësisht se nuk ka pirë kurrë duhan

D V

“Diçka e bukur po vjen”, Dafina me të tjera poza nga xhirimet e klipit të ri e rrethuar me luledielli

D V

As që ua merr mendja, Olta Gixhari tregon arsyen e pazakontë pse nuk e zbulon identitetin e partnerit dhe djalit

D V

Një festë jo e thjeshtë, Meghan Markle po organizon ditëlindjen e saj me këtë person të veçantë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...