Agjencia Zhurnal.mk
Teknologji

Samsung po vjen me risi më 11 gusht

Ngjarja Galaxy Unpacked e Samsung, e cila këtë vit mban slloganin “Bëhu gati të shpalosesh”, do të mbahet më 11 gusht, duke filluar nga ora 4 pasdite.

Raportohet se shumë risi të kompanie do të paraqitet përpara publikut të gjerë.

Megjithëse nuk dihet ende zyrtarisht cilat pajisje të Samsung Electronics do të paraqiten në këtë ngjarje, sipas informacionit jozyrtar, i cili disi konfirmohet nga grafika e njoftimit dhe parulla “… të shpaloset”, prezantimi i Galaxy Z Flip 3 dhe Z smartphone Fold 3 pritet. Dhe shumë risi të tjera.

Bashkohuni në ngjarjen Samsung Galaxy Unpacked në 11 Gusht për të zbuluar një kapitull të ri të inovacionit në fushën e telefonave inteligjentë të dizajnuar për t’u shijuar në maksimum në çdo kohë, pa marrë parasysh se ku jeni, duke telefonuar nga kjo kompani.

Ngjarja do të transmetohet në kanalin Samsung të Youtube duke filluar nga ora 4 pasdit

Postime të ngjashme

Së shpejti në treg Samsung Galaxy i ri – bëhet fjalë për AO3

D V

Xiaomi me version të ri të telefonit 9C Redmi, nga 32 dhe 64 GB sa i kishte më parë – tani do të jetë i disponueshëm me 128

D V

Nëse jeni në këtë grup, Google ka një porosi – ose telefoni juaj do të jetë i padobishëm

D V

Arrin një videolojë e re – personazhi kryesor është një mace e braktisur

D V

Kindles më të vjetër mund të humbasin lidhjen me internet

D V

Moduli i shkencës ruse destabilizoi Stacionin Hapësinor Ndërkombëtar

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...