Agjencia Zhurnal.mk
Teknologji

Samsungu konfirmon datën e ngjarjes së parë më 2021

Siç ishte raportuar nga Telefoon NL, faqja zyrtare e Samsungut në Holandë ka publikuar një ftesë për ngjarjen e saj të parë më 2021.

Të quajtur “The First Look 2021”, do të ndodhë më 6 janar në ora 16:00, sipas kohës lokale.

Megjithatë, detajet për këtë ngjarje janë të pakta.

Një ftesë e tillë mund të shihet në faqen e Samsungut në SHBA.

Gjashtë janari i “First Look” duket se ka të bëjë me njoftimet në CES të Samsungut

Kjo ngjarje e “Pamjes së Parë” të 6 Janarit duket se ka të bëjë me njoftimet CES të Samsung dhe asgjë nuk ka të bëjë me telefonat e mençur.

Zakonisht në CES kjo kompani shfaq produktet e konsumit dhe të argëtimit në shtëpi.

Vlen të theksohet se që disa vjet Samsungu nuk ka prezantuar ndonjë telefon në CES.

Duket se kjo ngjarje e Samsungut është një paralajmërim i produkteve të ardhshme të konsumit nga Samsungu, si frigoriferët, TV dhe pajisje të tjera shtëpiake, dhe s’ka të bëjë me zbulimin e Galaxy S21.

Postime të ngjashme

Interneti hapësinor së shpejti do të mbulojë të gjithë Tokën, tregohet edhe çmimi i tij

S.B.

Pandemia rriti fitimet e kompanisë Dell

S.B.

Një nëndetëse 15 milionë dollarëshe për të vizituar “skutat” më të errëta të oqeaneve

S.B.

Facebook nënshkruan marrëveshje me tri firma të tjera mediale në Australi

S.B.

Facebook-u premton 1 miliard dollarë investime për gazetarinë

S.B.

Është sikur të jesh atje: Sony po punon në një pajisje të re

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...