Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Sanksionohen 113 shoferë në komunën Qendër

Shkup, 28 nentor – Gjithsej 113 shoferë janë sanksionuar gjatë ditës së djeshme në territorin e komunës Qendër.

Ministria e Punëve të Brendshme sot kumtoi se 17 sanksione janë për  vozitje pa patentë shoferi, nëntë për automjete të parregjistruara, ndërsa të tjerat për shkelje  të ndryshme.

Nga MPB paralajmërojnë se  vazhdojnë kontrollet e përforcuara të komunikacionit. 

Postime të ngjashme

Mungojnë dëftesat e nxënësve në shkollat fillore dhe të mesme

R Zh

Në kufirin Tabanoc për hyrje në vend pritet rreth 20 minuta

R Zh

Dezinfektim ajror kundër mushkonjave në Shkup

R Zh

Edhe dhjetë ditë për parashtrim të kërkesave për subvencione bujqësore

R Zh

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

R Zh

Reagon Qeveria: Nuk ka negociata për identitetin dhe gjuhën maqedonase

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...