Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Sanksionohen 153 vozitës në komunën Qendër

Shkup, 3 janar – Ministria për Punë të Brendshme njofton se gjatë ditës së djeshme (02.01.2021) në territorin e Komunës Qendër janë sanksionuar 153 vozitës, 11 prej të cilëve për ngasje të makinës në gjendje të dehur, 26 për tejkalim të shpejtësisë, 15 për ngasje të makinës pa patentë shoferë, 12 për vetura të paregjistruara, 9 për makina të parregullta, 5 për kalim në të kuqe dhe 6 për përdorim të telefonit gjatë vozitjes.

Postime të ngjashme

Kuvendi i votoi besim Qeverisë

T E

Detektohet lloji britanik i Kovid-19 tek një pacient i kthyer nga Zanzibari

T E

Gir: Për BE të rëndësishme janë reformat, vendimet sillen unanimisht

T E

5 të vdekur dhe 807 raste të reja me Covid 19 në Maqedoni

Z H

ASH dhe Alternativa nuk do ta mbështesin ligjin për shfuqizimin e Ligjit për regjistrim të VMRO-DPMNE-së

Z H

Karantinë 14 ditë për personat që vijnë nga Afrika

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...