Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Sanksionohen 282 motoçiklistë në gjithë territorin e vendit

Gjatë ditës së djeshme është zbatuar kontroll e intensifikuar në territorin e Republikës së Maqedonisë së Veriut për sanksionimin e shkeljeve që i bëjnë vozitësit e motoçikletave, gjatë së cilës janë sanksionuar 282 vozitës. Nga ata, 51 vozitës pa patentë shofer, 17 motoçikleta janë konfiskuar për shkak skadimit të lejes së qarkullimit dhe shkaktimin  e zhurmës së madhe, ndërsa janë sanksionuar edhe shkelje tjera.

Postime të ngjashme

Aksident në Reçic të Madhe dy persona me lëndime të rënda (Foto)

D V

Theret me thikë një 27-vjeçar në Maqedoni

D V

Aksident në Kërçovë, lëndohet një person

D V

Aksident në Vallandovë, humb jetën një person

D V

Edhe katër të rinj arrestohen pasi kapen me marihuanë!

R Zh

Arrestohen tre shkupjanë për drogë, më i riu një 18-vjeçar!

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...