Agjencia Zhurnal.mk

Sanksionohen 630 persona për mosmbajtjen e maskës

Shkup, 26 shtator – Gjatë 24 orëve të kaluara për mosmbajtjen e maskës në fytyrë, janë regjistruar 630 shkelje, kumtoi MPB.

Ministria e Punëve të Brendshme u bën apel qytetarëve t’i respektojnë masat dhe protokollet e sjellja nga Qeveria me qëllim të përballjes me Kovid-19.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...