Agjencia Zhurnal.mk

Santi Cazorla kthehet në kombëtaren e Spanjës

Lëndimet e shumta ia kanë pamundësuar spanjollit të luante me kombëtaren e tij.
Santi Cazorla është ftuar për herë të parë pas katër vitesh me kombëtaren e Spanjës, pasi ka lënë prapa lëndimet e shumta që ia kanë pamundësuar atij që të luante.Trajneri Luis Enrique ka vendosur t’i jap edhe një rast 34-vjeçarit që ka zhvilluar një sezon pozitiv me Villarrealin në La Liga. Spanja do të luajë dy ndeshje kualifikuese në muajin qershor përballë Ishujve Faro më 7 qershor dhe Suedisë tre ditë më vonë.

Lista e lojtarëve të ftuar: Portierë: De Gea, Pau Lopez, Kepa Mbrojtës: Alba, Ramos, Inigo Martinez, Diego Llorente, Hermoso, Carvajal, Gaya Mesfushorë: Sergi Roberto, Cazorla, Rodri, Isco, Parejo, Jesus Navas, Fabian, Busquets Sulmues: Rodrigo Moreno, Morata, Aspas, Oyarzabal, Asensio

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...