Sapo zbriti në Aeroportin e Prishtinës, 41-vjeçarja vihet në pranga

Sot rreth orës 10:02 është arrestuar një 41 vjeçare.

 

Siç njofton Policia e Kosovës, sapo ajo ka zbritur në aeroport, gjatë verifikimit është përcaktuar se e njëjta është e kërkuar më vendim të gjykatës në Pejë për vepër penal “Sulm”.

“E dyshuara do të mbahet në mbajtje deri në vendim të prokurorit”.

Related posts

Sabit Geci: Hetuesit e EULEX-it ma ofruan çantën me para për të dëshmuar kundër ish-ushtarëve të UÇK-së

D V

Aktakuzë ndaj 13 personave për veprat penale “Keqpërdorimi i pozitës apo autoritetit zyrtar” dhe “Marrja dhe dhënia e ryshfetit”

N E

Procedohet për konsultime publike Koncept Dokumenti për procesin e vetingut në drejtësi

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More