Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Sara dhe Ledri nisen për në Gjermani

Çifti i njohur Sara dhe reperi i njohur Ledri janë  çifti më i përfolur i momentit, ata së bashku po presin edhe një fëmijë.

Para disa ditësh Sara dhe Ledri bënë një event për fëmijun që po vië në jetë, kështu duke u bërë ky event  “Baby shoëer” më i përfolur i momentit.

Në Prive, në rubrikën e vërtëtë e pa vërtëtë është përfolur se çifti do të largohet nga Kosova dhe ky lajm rezultoi të jetë shumë i vërtetë.

Megjithatë pas festës si duket  çifti do të largohen duke marre rrugë për në Gjermani, Sara është në javët e fundit të shtatzënisë, kështu po pritet që ajo të lind atje.

Postime të ngjashme

“Unë jam këngëtarja dhe arkitektja më e suksesshme”, Tayna tregon afirmimet që mbante në dhomë para se të bëhej e famshme

S.B.

“Square” blen shumicën e aksioneve të “Tidal”, Jay-Z vihet në Bordin e drejtorëve

S.B.

Adele ndahet zyrtarisht nga ish-bashkëshorti Simon Konecki, pas dy vitesh procedura gjyqësore

S.B.

I dashuri i deritanishëm i Rita Orës, Romain Gavras konfirmon se është ndarë nga këngëtarja

S.B.

Çmenduria e Ibrahimovicit në “Sanremo”, suedezi udhëtoi 60 kilometra me motorin e një tifozi të Milanit për të arritur në festival pasi ngeci në trafik

S.B.

Ermal Meta shkëlqen në “Sanremo 2021”, renditet i pari në listën e interpretuesve të gjysmëfinales

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...