Sara Gjordeni tregon se në cilin muaj të shtatzënisë është

nga Redaksia

Sara Gjordeni njoftoi ditë më parë se ajo dhe Bardhi janë në pritje të ëmbël.

Ky lajm bëri bujë tejet të madhe në mediet e shtypit rozë, edhe për vet faktin se Bardhi i kishte propozuar së fundmi edhe martesë.

Në kuadër të shumë pyetjeve që iu bënë Sarës lidhur me pritjen e ëmbël, njëra prej tyre ishte se në cilën javë të shtatzënisë ishte Sara; të cilës ajo iu përgjigj pa problem.

Foto: Sara Gjordeni / Instagram

“Sipas mjekes isha shtatë javëshe dhe jo katër. Për ata që janë skandal me mënyrën se si llogaritet një shtatzëni, i bie që bebushi ka ardhur në mes nesh midis datave 15-18 mars”, shkroi ajo përmes një postimi në InstaStory.

“Duke marrë parasysh se sa shumë mundohen disa çifte për beb, ndonjëherë edhe vite, e konsiderojmë mrekulli të Zotit që ndodhi kaq herët”, theksoi tutje.

Sara dhe Bardhi nisën romancën e tyre brenda shtëpisë së Big Brother VIP Albania. 

TË REKOMANDUARA

Kush jemi ne

Zhurnal.mk është Agjenci e Lajmeve e pavarur, e themeluar në vitin 2009, që e mbulon Maqedoninë, Kosovën, Shqipërinë edhe lajmet nga bota.

Regjistrohu

Subscribe my Newsletter for new blog posts, tips & new photos. Let's stay updated!

@2009-2024 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More