Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Sara Hoxha ‘inspirohet’ nga influencerja e famshme, me veshje e poza të njëjta gjatë shtatzënisë

Inspirim apo rastësi kjo nga ana e Sara Hoxhës.

Sara Hoxha dhe Ledri Vula kishin organizuar një ndejë të veçantë për ardhjen në jetë të vajzës së tyre.

Mes familjarëve e miqve, ajo me ndjekësit ka ndarë disa nga momentet e veçanta. Në mesin e fotografive që ka publikuar është vënë re se ka një ngjajshmeri në mes saj dhe Youtubers së famshme Inanna Sarkis, shkruan Gazeta Express.

Fustani që mban veshur Sara në organizim është krejtësisht i ngjajshëm, gjithashtu edhe në fotosesionin që ka bërë me Ledri Vulën është pothuajse i njëjti.

Të jetë rastësi  apo inspirim nga ana e Sara Hoxhës mbetët të shihet.

Më poshtë mund të shihni dhe t’i komentoni vetë fotot.

https://www.instagram.com/tv/CCJUUJFj2mv/?utm_source=ig_web_copy_link

Postime të ngjashme

“Tërmet” në familjen mbretërore/ Sonte transmetohet intervista e princit Harry dhe gruas së tij amerikane Meghan Markle

T E

Ylli i YouTube, Zoe Sugg njofton se është shtatzënë për herë të parë

S.B.

Pyetet nëse planifikon të martohet së shpejti, Eni Koçi: Dasma nuk shqyrtohet fare si opsion në këtë periudhë

S.B.

Gjira: Ata që bëjnë muzikë të vërtetë kanë pak klikime, nuk e bëjnë për vëmendje

S.B.

Fero lanson këngën e re “Krenaria”

S.B.

Ermal Meta zë vendin e tretë në edicionin e 71-të të “Sanremos”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...