Agjencia Zhurnal.mk

Sara Hoxha me poza atraktive nga makina luksoze: Unë vozis kur ai ngre dolli, por prapë se prapë duhet të më bëjë fotografi

Sara Hoxha tashmë është bërë shumë e dashur për publikun shqiptar.

Kjo vjen, pasi ajo ushtron profesionin e blogurës, ndërsa më e njohur është bërë edhe nga lidhja e saj me reperin Ledri Vula.

Tashmë bukuroshja brune ka filluar të jetë edhe më aktive në rrjete sociale, duke publikuar kështu imazhe nga përditshmëria.

Në një postim në rrjetin social Instagram, Sara ka pozuar nga një makinë luksozë, teksa ishte veshur plot stil.

Me një fustan të zi dhe të ngushtë, dukjes ajo i ka bashkangjitur edhe një grim të rëndë, që e bënte edhe më tërheqëse.

“Unë vozis kur ai ngre dolli, por prapë se prapë duhet të më bëjë fotografi”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Përndryshe, Sara dhe Ledri janë në pritje të fëmijës së tyre të parë, e që do të jetë vajzë.

View this post on Instagram

Jom ka des syt me ti pa 👼🏻 @sarahoxha 🧿

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...