Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Sara Hoxha ndan imazhe të portretit familjar, i drejtohet vajzës: Ti na vodhe zemrat

Blogerja e njohur, Sara Hoxha dhe Ledri Vula, javë më parë u bënë prindër për herë të parë.

Dyshja tashmë kanë filluar me imazhet së bashku me vajzën, derisa në disa postime kanë shpërndarë fotosesionin e ri.

Sara në rrjetin social Instagram u ka ofruar mundësinë fansave të shohin portretin familjar, teksa bëri edhe një dedikim.

“Ti na vodhe zemrat”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Në veshjen e saj dhe të Ledrit më shumë dominonte ngjyra e zezë, kurse Poem Blu ishte e mbështjellë me një material bezhë.

Çifti përndryshe i kanë hapur edhe llogari vajzës, që deri më tani numëron mijëra ndjekës.

Postime të ngjashme

Projekti më i ri muzikor nga Vlora Kastrati Shala quhet “Fustani me pika”

T E

Xhirimet për filmin e Princeshës Diana po vazhdojnë në Gjermani, aktorja Kristen Stewart portretizon monarken e ndjerë

S.B.

Blake Shelton thotë se Adam Levine ia ka borxh një performancë në dasmën e tij

S.B.

George Clooney mori qenin në audicion për t’u pranuar si aktor në një film

S.B.

Arjola Demiri mahnit me linjat trupore, ndërsa merr poza atraktive para pasqyrës

S.B.

I dashuri i Genta Ismajlit paralajmëron projektin e saj të ri me dedikime dashurie në shqip ndaj këngëtares

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...