Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Sara Hoxha nostalgjike për kohët e vjetra, shpërndan imazhe të realizuara më parë

Blogerja e njohur, Sara Hoxha, tashmë është bëre edhe më e popullarizuar në estradën shqiptare.

Kjo vjen, pasi ajo bëri të ditur lidhjen e saj me reperin Ledri Vula, të cilët tashmë ndajnë edhe një vajzë së bashku.

Ajo në rrjete sociale është aktive, duke ndarë në mënyrë të vazhdueshme imazhe dhe video nga përditshmëria.

Në një postim të fundit në Instagram, Sara zgjodhi të publikojë një fotografi të realizuar më parë, para shtatzënisë.

Pozat ajo ishte duke i marrë para pasqyrës, derisa merrte vëmendje me fustanin e zi që i theksonte tiparet trupore.

Flokët i kishte të lakuara mbi supe, ndërsa makijazhi profesional i perfeksiononte edhe më shumë paraqitjen.

Postime të ngjashme

Linda Halimi tregon se si i kalon netët e nxehta të verës

D V

Tayna pozon me këmbën lart në mur

D V

Gjon Muharremaj me koncer në Kosovë të shtunën

D V

Katy Perry duket elegante me fustan të zi me mëngë të gjera teksa shihet me Orlando Bloom në Capri

D V

Lindsey Pelas josh ndjekësit duke vënë në pah linjat trupore

D V

Secila më e bukur se tjetra, Izabel Goulart dhe Alessandra Ambrosio të mrekullueshme me pozat nga plazhi

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...