Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Sara Hoxha reagon pas publikimit të këngës “Si baba”: Mezi pres, kur ti t’i kuptosh këto fjalë

Reperi i njohur Ledri Vula mbrëmë (e shtunë) publikoi një projekt të ri muzikor kushtuar të bijës që do të vijë së shpejti në jetë.

“Si baba” mban titullin kënga, e cila i dedikohet tërësisht vajzës së tij ku në të përshkruan gjithë dashurinë dhe emocionin që i dhuroi.

Lidhur me këtë, një reagim pas publikimit të këngës e ka bërë edhe partnerja e reperit, bukuroshja nga Shqipëria Sara Hoxha.

https://www.instagram.com/p/CGLIdyYHNPU/?utm_source=ig_web_copy_link

“Një këngë që sa herë do e dëgjoj, do më përcjellë emocione të reja dhe mënyra të reja të përjetimit që kam për ty. Mezi pres, kur ti t’i kuptosh këto fjalë”, ka shkruar ajo.

Reagimet në hapësirën për komente nuk munguan as nga miqtë e ndjekësit që numëron në Instagram.

Për vetëm disa orë, projekti ka kaluar shifrën e 200 mijë klikimeve në platformën YouTube.

Postime të ngjashme

Përse Jennifer Lopez është ndarë nga Alex Rodriguez?

S.B.

Afërdita Dreshaj rrëfen njohjen me Jakub Kindl dhe flet për sekretin e një martese të lumtur: Ne e përkrahim njëri-tjetrin në çdo gjë

S.B.

Pas vdekjes së Princit Filip, kush do të trashëgojë titullin Duka i Edinburgut?

S.B.

William dhe Harry u panë duke biseduar me njëri-tjetrin në varrimin e Princit Filip, bashkohen për herë të parë që pas largimit të Princit nga familja mbretërore

S.B.

Kate Middleton në varrimin e Princit Filip shfaqet me një gjerdan diamanti të Mbretëreshës Elizabeth II dhe Princeshës Diana

S.B.

John Cena, vëllai i Dieselit “i dërguar prej Walkerit” në filmin e ri “F&F9”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...