Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Sara Hoxha tregon momentin kur Ledri kuptoi se do bëhet prind

Blogerja e njohur, Sara Hoxha dhe Ledri Vula, së shpejti do të jenë prindër të një vajze.

Të gjithë e kuptuan lajmin e lumtur, por deri më tani asnjëri prej tyre nuk ka ndarë momentet kur kuptuan se do kenë atë epitet.

Sara në një postim në rrjetin social Instagram ka ftuar fansat ta pyesin, ku pati prej atyre nga më të ndryshmet.

Një fans e pyeti se si i kishte treguar se është shtatzënë, teksa Sara rrëfeu se nuk ishte ashtu siç e ka paramenduar.

“Jo ashtu siç kam menduar gjithmonë që do të ndodhte. Isha në Gjermani kur e kuptova dhe më duhej ta bëja përmes telefonit në kamerë”, është përgjigjur ajo.

Vlen të përmendet se mbështetësit e dyshes mezi po presin lajmin e lindjes së fëmijës së tyre.

Postime të ngjashme

Bearti ‘diss’ Teas: Unë nuk kam nevojë për ‘photoshop’, ndihem rehat me veten

Dafina Vidishiqi

Luana Vjollca me stil të ri flokësh për kopertinën e revistës prestigjioze “Style Cruze”

Dafina Vidishiqi

Morena sjell pamje të trupit e shtrirë afër pishinës

Dafina Vidishiqi

Zaimina Vasjari ndan imazhe provokuese në bikini

Dafina Vidishiqi

“Only You” nga Dhurata Dora dhe Maitre Gims grumbullon 20 milionë klikime në Youtube

Dafina Vidishiqi

Nicole Scherzinger duket e pabesueshme me bikini ngjyrë krem në shkretëtirën Meksikane

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...