Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Sara Hoxha vishet me rrobat e Ledrit: Vetëm këpucët nuk janë të tij

Zhurnal Ads

Blogerja dhe njëherësh e dashura e Ledri Vulës, Sara Hoxha është bërë ndër më të popullarizuara kohëve të fundit.

Bukuroshja brune është në pritje të ëmbël, ndërsa gjatë kësaj kohe ajo ka mbushur rrjetet sociale me imazhe të ndryshme.

https://www.instagram.com/p/CGiST8FHvF8/?utm_source=ig_web_copy_link

Kësaj here, në një postim në rrjetin social Instagram, Sara është shfaqur e veshur me rrobat e partnerit të saj.

E veshur me një këmishë të zezë dhe pantallona të bardha, ajo ka përmendur se vetëm këpucët janë të saj.

https://www.instagram.com/p/CF4rUWpn4tY/?utm_source=ig_web_copy_link

“Vetëm këpucët nuk janë të tij, ka qenë me të vërtetë shpëtim për mua”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Përndryshe, Sara dhe Ledri në korrik të këtij viti zbuluan se së shpejti do vijë në jetë vajza e tyre.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Si rrallë herë, Arta Nitaj shfaqet me veshje serioze ndërsa komplimentohet për dukjen në këtë stil

S.B.

Blendi Fevziu i uron ditëlindjen vajzës së madhe me një foto të veçantë

admin

Muzikanti Sam Jayne vdes në moshën 46 vjeçare

S.B.

Dua Lipa falënderon pesë milion pjesëmarrësit në koncertin virtual “Studio 2054”

S.B.

Reperi Saint Dog ndërron jetë në moshën 44 vjeçare

admin

Pasi pagoi një milion dollarë për të marrë pjesë në juri, Rita e gatshme për të shkëlqyer në “The Masked Singer”

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...