Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Sara Hoxha vjen me imazhe atraktive, në fokus stili i veshjes

Blogerja e njohur, Sara Hoxha, është bërë edhe më e popullarizuar që pak lidhjes me Ledri Vulën.

Dyshja muaj më parë u bënë prindër për herë të parë, duke pritur në jetë vajzën e tyre, Poem Blu.

Ndërkohë, edhe pas lindjes Sara duket tejet në formë, duke shpërndarë kështu imazhe të shumta nga përditshmëria.

Në një imazh të fundit në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune është parë e veshur me plot stil.

Ajo që mori më shumë vëmendje ishte xhaketa me përmasa më të mëdha, që vërehej dukshëm se nuk ishte e saj.

“Nuk jam e gatshme ende të shkruaj përshkrimet që po më jepni”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Sidoqoftë kësaj, Hoxha po pëlqehet në masë të madhe për dukjet dhe imazhet e shpërndara.

Postime të ngjashme

Jennifer Lawrence e entuziazmuar me rikthimin e “Beniferit”

S.B.

Azet lanson këngën e re “Unë jam”

S.B.

Noizy paralajmëron albumin e katërt me radhë

S.B.

Motra e Dua Lipës mbush 20 vjet, “jam me fat që të kam”

S.B.

Robert De Niro lëndon këmbën, por jo gjatë xhirimeve të filmit

S.B.

Arbenita Ismajli: Nuk mund të besoj akoma se jam bërë nënë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...