Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Sara Hoxha zbulon se gjyshi i saj është artisti i njohur shqiptar

Partnerja e këngëtarit Ledri Vula, Sara Hoxha është kthyer një nga personazhet më të përfolur të momentit. Ajo është në ditët e fundit të shtatzënisë dhe çdo foto që publikon në rrjetet sociale kthehet në lajm.

Së fundmi, ajo ka ndarë në Instagram një foto me të cilën kujtonte gjyshin e saj, në 4- vjetorin e ndarjes nga jeta.

Mirëpo me sa duket, emri i gjyshit të Sarës nuk është i padëgjuar. Bëhet fjalë për mjeshtrin shqiptar të cirkut, Telat Agollin.

“Janë bërë 4-vite tashmë dhe unë ende nuk mund ta besoj që ti nuk je më me ne. Ti je legjenda jonë dhe do të jesh gjithmonë gjysh” , shkruan Sara krah fotos së tij, të shkrepur në kohën kur ai punonte në Cirkun Kombëtar.

Telat Agolli, ndërroi jetë në moshën 84-vjeçarë në SHBA dhe ishte ndër të parët artistë akrobatë në Trupën e Estradës së Tiranës. l.k/abcnews

Postime të ngjashme

Fotografi me bikini dhe kujtime nga fëmijëria – Rita Ora mahnit me një seri imazhesh të publikuara së fundmi në Instagram

R Zh

Fansat e DMX po bëjnë homazhe pranë spitalit ku reperi ndërroi jetë

S.B.

Rita Ora duket tërheqëse me xhaketë të bronztë, ndërsa avullon zërin para performancës sësaj ‘live’

S.B.

Scott Disick dhe Amelia Hamlin shihen duke bërë blerje në një dyqan argjendarish në Miami

S.B.

Khloe Kardashian vjen me paraqitje atraktive, pasi dolën fotografi të saj pa ‘photoshop’

S.B.

Me një tjetër fotografi tërheqëse, Linda Halimi vë në pah format e lakmueshme të trupit

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...