Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Sara publikon një foto të vajzës, kështu duket Poem Blu

Sara Hoxha ka publikuar një foto të vajzës, Poem Blu Vula

Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë bërë prindër, para pak ditësh, shkruan Express Rozë.

Ishte Ledri ai që bëri të ditur lajmin dhe publikoi një foto nga spitali, pas lindjes së vajzës.

Tashmë edhe Sara ka publikuar një fotografi të vajzës së tyre.

Ndërkohë, çifti i ka hapur një llogari në Instagram vajzës, ku për pak ditë janë bërë më shumë se 25 mijë ndjekës./Express/

Postime të ngjashme

Leonita me ‘selfie’ para pasqyrës, në plan të parë barku i rritur

S.B.

Billie Eilish ka bërë gati albumin e ri gjatë karantinës

S.B.

Rita Ora, mysafire e Jimmy Fallon më 2 mars

S.B.

Rrëfimi i Kate Winslet për kritikat lidhur me peshën e saj

S.B.

Boateng nën hetime se ia kishte shqyer veshin Kasia Lenhardtit, një vit para se të vetëvritej – ai është nën akuza edhe për sulm fizik ndaj nënës së vajzave të tij

S.B.

Kanye fotografohet në publik pas shkurorëzimit me Kim, tashmë nuk e mban unazën

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...