Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Scarlett Johansson dhe Florence Pugh kishin pneumoni gjatë xhirimeve të “Black Widow”

Filmi shumë i pritur “Black Widow” po zbarkon në kinema dhe do të transmetohet në Disney më 9 korrik.

Për këtë prodhimtari do të bashkohen Scarlett Johansson dhe Florence Pugh, shkruan Daily Mail.

Regjisori i filmin, Cate Shortland, kishte deklaruar se aktoret kanë qenë me pneumoni, por kanë vazhduar xhirimet.

Ndërkohë, Johansson gjithashtu kishte hezituar të merrte karakterin e Marvel, që kur u afrua të luante në “Avengers”.

Gati një dekadë më vonë, ajo ka grumbulluar pasuri të madhe falë suksesit fenomenal të këtij filmi dhe më në fund bleu veturën e saj MCU.

Si ajo ashtu edhe Shortland thonë se shpresojnë se kanë arritur të tërheqin diçka pak më ndryshe me Black Widow.

Postime të ngjashme

Dua Lipa arrin një sukses me “We’re good” në Amerikë

Dafina Vidishiqi

Arbana Osmani e nis fundjavën në mënyrën më të mirë

Dafina Vidishiqi

Kejvina thekson fizikun në veshje sportive në palestër

Dafina Vidishiqi

Vesa pret me padurim rikthimin në vendlindje dhe performancat në skenë

Dafina Vidishiqi

Ju garantojmë me 99% se nuk keni parë kurrë një fund si ky i Kendall Jenner!

Dafina Vidishiqi

Fero e Arbenita kthehen me vajzën në shtëpi, i bëjnë pritje madhëshotre

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...