Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Scarlett Johansson kurorëzoi me martesë romancën me Colin Jost

Scarlett Johansson u martua fshehurazi me të dashurin e saj, komikun Colin Jost, me të cilin u fejua në maj të vitit të kaluar.

Lajmi i lumtur u njoftua nga organizata “Meals on Wheels America”, e cila mbështet programe për të parandaluar urinë tek të moshuarit në të gjithë Shtetet e Bashkuara dhe i ndihmon ata të mos ndihen të izoluar.

“Ne jemi të entuziazmuar të njoftojmë lajmin se Scarlett Johansson dhe Colin Jost janë martuar në fundjavë. Ishte një ceremoni intime ku morën pjesë vetëm miqtë e tyre dhe anëtarët e familjes, duke respektuar masat epidemiologjike”, thuhej në postim.

Siç thuhet në këtë faqe, dëshira e tyre ishte të ndihmonin grupet në nevojë, ose të moshuarit në këtë kohë të vështirë. “Ju lutemi merrni parasysh një donacion për të festuar me një çift të lumtur,” shkroi organizata.

Ndërkaq, Scarlett dhe Colin fillian romancën në vitin 2017, pasi u takuan gjatë pjesëmarrjes në  “Saturday Night Live”.

Postime të ngjashme

Nesër më 28 Janar vjen super projekti nga labeli MRM

T E

Mbahet koncerti i parë me publikun të inkubuar në flluska hapësinore – zgjidhja që këngëtarët kanë gjetur për periudhën e COVID-19

S.B.

Rita Ora flet për rolin e ri në “Twist”: Kam qenë gjithmonë një fanse e Charles Dickens, i kam lexuar shumë librat e tij

S.B.

Dedikimi prekës i Adriana Matoshit për ditëlindjen e vajzës: Do të plotësojë secilën dëshirë që ti e ke

S.B.

Homazh për mjekët që humbën jetën, kolegët mbjellin një pemë ulliri në oborrin e spitaleve në nder të Drini Dobit

S.B.

Yll Limani prezanton tatuazhin e dytë në trupin e tij

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...