Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Scott Disick debuton me stilin e ri të flokëve, ndërsa pranon romancën me Amelia Hamlin

Scott Disick, njihet në përgjithësi për stilin e veçantë që ka për paraqitjet ditore.

37-vjeçari në një postim në rrjete sociale ka debutuar me stilin e ri të flokëve, duke u bërë biond, shkruan Daily Mail.

Të tilla imazhe vijnë pasi E News ka siguruar fotografi të tij dhe të dashurës 19 vjeçare, Amelia Hamlin në Miami.

Amelia është modele e njohur, babi i cilës njihet si avokat i suksesshëm në Los Angeles.

Scott në anën tjetër ka tre fëmijë, Mason, Penelope dhe Reign, të cilët i ndan me ish-bashkëshorten, Kourtney Kardashian.

Vlen të përmendet se para Hamlin, Disick pati dy lidhje të dashurisë, me Sofia Richie dhe një vajzë tjetër misterioze.

Postime të ngjashme

Linda Halimi tregon se si i kalon netët e nxehta të verës

D V

Tayna pozon me këmbën lart në mur

D V

Gjon Muharremaj me koncer në Kosovë të shtunën

D V

Katy Perry duket elegante me fustan të zi me mëngë të gjera teksa shihet me Orlando Bloom në Capri

D V

Lindsey Pelas josh ndjekësit duke vënë në pah linjat trupore

D V

Secila më e bukur se tjetra, Izabel Goulart dhe Alessandra Ambrosio të mrekullueshme me pozat nga plazhi

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...