Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Scott Disick komentohet për një lidhje dashurie me modelen Amelia Hamlin, fotografohen së bashku në Malibu

Ata fillimisht u spekuluan për një lidhje dashurie pasi arritën së bashku në festën e ditëlindjes së Kendall Jenner.

Dhe Scott Disick, 37 vjeçar, dhe Amelia Hamlin, 19 vjeçare, duket se kanë konfirmuar romancën e tyre teksa u panë në krahët e njëri-tjetrit duke shijuar një ditë në Malibu.

Disick u shfaq përkrah partneres së tij të re, të cilët shfaqen mjaft të lumtur duke shëtitur përreth plazhit.

Hamlin dukej në formë të mahnitshme në një palë bikini me lule e me një palë syze dielli.

Modelja, e cila do bëhet 20 vjeçe në qershor të vitit 2021, pamjen e kompletoi me disa aksesorë rreth qafës.

Scott në anën tjetër u shfaq shumë komod në një palë tuta të shkurtra dhe një triko të zezë.

Kjo lidhje e Disick vjen pas një sërë romancash me modele të njohura, ku më parë ka qenë i martuar me yllin e “Keeping Up with the Kardashians”, Kourtney Kardashian.

Të njëjtit kanë tre fëmijë së bashku.

Postime të ngjashme

John Cena, vëllai i Dieselit “i dërguar prej Walkerit” në filmin e ri “F&F9”

S.B.

Detaji i veçantë në klipin e ri të Bebe Rexhës, që mori vëmendjen e shikuesve

S.B.

Edhe pas ndarjes, Jennifer Lopez vazhdon ta mbajë unazën 1.8 milionë dollarëshe me të cilën i propozoi Alex

S.B.

Rita Ora me dukje shumëngjyrëshe me koleksionin e ri nga “Gucci”

S.B.

Bebe Rexha publikon baladën e re “Sabotage”

S.B.

Mick Jagger dhe Dave Grohl lansojnë këngë për pandeminë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...