Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Scott Disick nuk e mendon ribashkimin me Kourtney Kardashian, shijon darkë me modelen Bella Banos

Scott Disick para disa javës kishte treguar se është ndarë me të dashurën, Sofia Richie.

Derisa në rrjet qarkullonin aludime se ai mund të rikthehet me Kourtney Kardashian, duket se një gjë e tillë nuk ka për të ndodhur, shkruan Daily Mail.

Ai është parë në Los Angeles gjatë ditës së djeshme (e enjte) duke darkuar me modelen e njohur, Bella Banos.

37-vjeçari së bashku me modelen kishin shijuar kohën së bashku në vendin familjes Kardashian, ndërsa arritën me nja makinë të zezë të tipit ‘Ferrari’.

Scott, i cili u pa i veshur plot stil, thuhet se kishte pasur disa ‘shkëndija’ me 24 vjeçaren në vitin 2017.

Këto spekulime në faqet rozë kishin ardhur si rrjedhojë e disa imazheve të shprekura të tyre në Costa Rica, ku edhe kaluan pushimet me njëri-tjetrin.

Bella përndryshe për InTouch ka treguar rreth lidhjes me Disick: “Ai më thërret ‘e dashur’ dhe e kemi thënë tashmë fjalën të dua”.

Ajo ndër tjera ka treguar se fillimisht ishin miq, ndërsa tani gjërat duket se kanë arritur tjetër nivel.

Postime të ngjashme

U përfol se dhuratën romantike buzë detit ia bëri Capital T, reagon Adrola Dushi

Dafina Vidishiqi

Ramë Lahaj vazhdon performancat nëpër vende të ndryshme, kësaj radhe ngjitet në skenën e ‘Royal Opera House’ në Londër

Dafina Vidishiqi

Butrint Imeri publikon këngën “Dujëm”

Dafina Vidishiqi

Dafina dhe Dj Geek më të lumtur se asnjëherë më parë

Dafina Vidishiqi

Samanta me vallëzim provokues në videoklipin e ri

Dafina Vidishiqi

Luana Vjollca i ngacmon ndjekësit i fton të luajnë “Golf”

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...