Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Scott Disick sërish vazhdon takimet me vajza, kësaj radhe me një modele bionde

Duket se Scott Disick do të jetë në takime të vazhdueshme me vajza, që nga ndarja e tij me Sofia Richie.

Ai është parë tashmë në West Hollywood së bashku me një modele bionde, e cila shfaqej plot shik, shkruan Daily Mail.

37-vjeçari shihej të dilte nga një restorant, ndërsa afër tij gjendej edhe bukuroshja, identiteti i së cilës nuk është bërë i ditur.

Ajo mbante të veshur një fustan me ngjyrë të gjelbër të errët, ku përmes kësaj dukje i theksoheshin linjat trupore.

Ndërkaq, Scott si zakonisht ishe më modest sa i përket veshjes, ndërsa shihej me një bluzë dhe pantallona të thjeshta.

Gjatë këtij muaji, ai është parë në një takim edhe me modelen Bella Banos, në Nobu të Malibusë.

Postime të ngjashme

John Cena, vëllai i Dieselit “i dërguar prej Walkerit” në filmin e ri “F&F9”

S.B.

Detaji i veçantë në klipin e ri të Bebe Rexhës, që mori vëmendjen e shikuesve

S.B.

Edhe pas ndarjes, Jennifer Lopez vazhdon ta mbajë unazën 1.8 milionë dollarëshe me të cilën i propozoi Alex

S.B.

Rita Ora me dukje shumëngjyrëshe me koleksionin e ri nga “Gucci”

S.B.

Bebe Rexha publikon baladën e re “Sabotage”

S.B.

Mick Jagger dhe Dave Grohl lansojnë këngë për pandeminë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...