Agjencia Zhurnal.mk

S’e keni pritur nga Edona, shikoni pozat që i merr para pasqyrës

Edona Llalloshi është këngëtarja që tash e një kohë të gjatë është shumë aktive në skenën muzikore shqiptare.

Fansat e saj brenda dhe jashtë Kosovës janë të shumtë dhe mbështetës të Edonës që nga fillimi, përcjell ORAinfo. Edhe pse është shumë aktive me këngë të reja, Edona është shumë e pranishme edhe me postime në rrjete sociale.

Ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka bërë poza nga pasqyrës dhe ka vënë në pah turpin e saj në top-formë.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...