Agjencia Zhurnal.mk

Së shpejti publikohet kënga e re e Mahmut Feratit

Mahmut Ferati ka gati projektin e radhës Këngëtari i mirënjohur i muzikës popullore, Mahmut Ferati, së shpejti do të publikojë projektin e tij më të ri. Kjo u bë e ditur nga një postim i tij në Instagram, ku shihet në studion e tekstshkruesit Rrahman Kryeziu. Kjo është këngë ritmike dhe fansat mezi po e presin publikimin e saj, transmeton rtv21.tv “Shumë shpejt kënga e re, maestro Rahman Kryeziu’.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...