Agjencia Zhurnal.mk

Sefë Duraj e nis verën me ritëm dhe një super projekt

“Të ndjej”, Kënga ime më e re në bashkpunim me MProduction, shpresoj të ju pëlqen”. Kështu shkruan artisti Sefë Duraj teksa ka postuar projektin e ti më ri e ka përmendur dhe bashkëpunëtorët e tij si për tekstin dhe muzikën Kreshnik Avdiu dhe orkestrimi nga Ermal Krasniqi e video xhiruar në perlën e bregdetit shqiptar nga MProduction-Mirton Xhekaj. Këngëtari sjell gjithmonë projekte të bukura e që dëgjohen gjatë ndërsa siç thotë dhe teksti i këngës edhe kjo ndjejnë për hit veror dhe jetëgjatësi do të jetë dhe ketë edhe kjo këngë që sapo ka ardhur.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...

Regjistrim Domain, Ueb Hosting, Uebfaqe për kompaninë tuaj, vetëm për    273 euro

error: Content is protected !!