Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Shqipëri

Sekuestrohen 10 kg heroinë në Elbasan, vinte nga Turqia – tre në pranga

Zhurnal Ads

Policia sekuestroi 30 kg heroinë në Elbasan dhe vuri në pranga 3 persona gjatë një operacioni te kryer ditën e sotme.

Ende nuk ka asnjë informacion në lidhje me vendin ku është sekuestruar sasi e lëndës narkotike dhe identiteti i të arrestuarve.

Droga ishte e ndarë në pako në automjetin me të cilin udhëtonin tre të arrestuarit, të cilët nuk janë nga Elbasani. Lënda narkotike dyshohet se vinte nga Turqia dhe si destinacion final kishte Greqinë.

Ndërkaq policia vijon kontrollet për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje. Hetuesit dyshojnë se janë të përfshirë persona të tjerë në këtë trafik.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Pesë persona të lënduar pas ndeshjes së veturës me autobusin në Çento

S.B.

Rama publikon vlerësimin e ”The Lancet” për sistemin shëndetësor: Shqipëria me pikët më të larta në rajon

admin

Infektohet me Covid Ministrja e Infrastrukturës Belinda Balluku

admin

Rezoluta e Asamblesë së PPE: Zbatoni opinionin e Komisionit të Venecias

S.B.

Pallati në rrezik nga rrëshqitja/ Në Gjirokastër banorët kalojnë natën me frikë

S.B.

31 vjeçari nga Dibra humb jetën në një aksident në Gjermani

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...