Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Maqedoni

Sekuestrohen mbi 30.000 mjete piroteknike në Bit Pazar

Shkup, 30 dhjetor – Nëpunësit policor nga Departamenti i Policisë Kriminale – Sektori për Tregti të palejuar me Drogë, Armë dhe Materie të Rrezikshme dhe SPB Shkup sonte në rajonin e Bit Pazarit në Shkup në rrugën “192” sekuestruan mbi 30.000 copë mjete piroteknike.

“Lidhur me rastin janë arrestuar dy persona”, informojnë nga MPB-ja.

Pas dokumentimit të rastit do të vijojë parashtresë përkatëse.

Postime të ngjashme

Plagosën me armë zjarri 30-vjeçarin në Korçë, policia zbardh ngjarjen dhe shpall në kërkim 3 autorët

S.B.

ESHS: Regjistrimi po zhvillohet pa probleme, aplikacioni për diasporën është i sigurt

Z H

Nikollovski: Vazhdimisht do të shqyrtohet realizimi i Planit për korrupsion

Z H

Mot me diell dhe me erë për fundjavë shi dhe temperatura më të ulëta

Z H

Përfundoi debati i përgjithshëm rreth propozim ligjit për plotësimin e Ligjit për financimin e njësive të pushtetit lokal

R Zh

Vestager: Të respektohen rregullat e BE-së në planet kombëtare të rimëkëmbjes

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...