Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Sekuestrohet vetura e paregjistruar që e drejtonte një 17-vjeçar në f.Tenovë

Në datën 14.02.2021 rreth orës 22.25 në f.Tenovë të Tetovës, nëpunësit policorë të SPB Tetovë përkohësisht kanë konfiskuar automjetin motorik të udhëtimit “Reno 4”, me targa të Gostivarit, që po e drejtonte një person 17-vjeçar nga ky fshat, sepse nuk ishte regjistruar më shumë se 6 muaj. Kundër pronarit të automjetit do të përpilohet parashtresë adekuate.

Postime të ngjashme

Aksident i rëndë në Malishevë, vdes një 74 vjeçar

D V

Hyri me thikë në qendrën tregtare në Prizren dhe u kërkoi nga 5 euro fëmijëve të pronarëve, arrestohet i dyshuari me probleme psikike

D V

Gjuajti me armë në aheng familjar, policia i konfiskon armën

D V

Po bashkëjetonte me një të mitur, arrestohet i dyshuari në Ferizaj

D V

Qytetari e lajmëron Policinë për vjedhje, por më pas i zbulohet një rast tjetër

D V

Aksident në Reçic të Madhe dy persona me lëndime të rënda (Foto)

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...