Sela dhe Murseli vizitojnë fabrikën “Molika” dhe “Royal frozen foods”

Shkup, 14 tetor – Sot kandidati për kryetar të komunës së Tetovës, Vullnet Murseli dhe kryetari i partisë Aleanca për Shqiptarët, Ziadin Sela vizituan fabrikën “Molika” dhe fabrikën “Royal frozen foods”.

 

“Sot bashkë me kryetarin e Aleancës për Shqiptarët Ziadin Selën ishim për vizitë te Fabrika Molika dhe Royal frozen foods fabrika për pemë. Biseduam me ta dhe me ardhjen tonë në krye të Komunës do ta kenë mbështetjen tonë.”

Shkroi Murseli në profilin e tij në fb.

Related posts

Stoev: Bullgaria e përkrah integrimin evropian të Ballkanit Perëndimor

D V

Osmani në takim me Rikerin dhe Palmerin: Vendimi për fillim zyrtar të negociatave me BE-në nuk guxon më të shtyhet

D V

Sonte në aeroportin e Shkupit do të arrijë grupi i parë i refugjatëve nga Afganistani

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More