Sela për idenë e BDI-së për presidentin shqiptar: Gënjeshtrat e radhës e një njeriu që po lajthit dita-ditës

Shkup, 14 tetor – Kryetari i ASH-së, Ziadin Sela, e ka quajtur të lajthitur kryetarin e BDI-së, Ali Ahmetin, në lidhje me idenë që partia e këtij të fundit ka për presidentin shqiptar, shkruan Alsat.- Advertisements –

Sela i pyetur në “Magazina Ekonomike”, se pas asaj që BDI, e ka paralajmëruar kryeministrin shqiptar, dhe e ka fituar atë në 100 ditëshin e fundit të qeverisë, tani kërkon president shqiptar, se si e sheh ai këtë kërkesë të BDI-së, është përgjigjur shumë shkurt, duke thënë se kjo është një gënjeshtër tjetër e kësaj partie.

“Ju lutem mos i merrni minutazh këtij emisioni shumë të rëndësishëm për qytetarët, për të komentuar lajthitjet dhe gënjeshtrat e radhës të një njeriu që po lajthit dita e ditës. Kaq do të them”, u shpreh ai.

Related posts

Në tremujorin e dytë rritet qarkullimi i shërbimeve

D V

Zgjedhjet Lokale / Kur dy zihen, i treti fiton !

R Zh

Mickoski: Nëse LSDM -ja gjen një deklaratë në të cilën i quaj mjekët vrasës, do të kërkoj falje, në të kundërtën Zaevi do të kërkojë falje

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More