Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Selami i pandalshëm, realizon premtimin e dhënë

Shkup, 13 shtator – Zv. Drejtori në Agjencionin për përkrahje financiare në bujqësi dhe zhvillim rural Abduselam Selami realizon premtimin e dhënë. Ai përmes imazheve të postuara në rrjetin social facebook prezanton punën e realizuar në Koliçan të Epërm.

Falë punës së drejtorit Selami, Koliçani i Epërm sot ka marr pamje të bukur.

“Mos premtoni nëse nuk mund ti realizoni”-#AliAhmeti
U tha U bë !

Rruga që asnjëherë më parë nuk kishte ekzistuar dhe ndërtuar sot merr pamjen e bukur.

Rruga në brendi të fshatit Koliçan i Epërm mbaroj në fazën e parë deri tek shtëpia e fundit.

Zhvillojmë vendet rurale!”, ka shkruar në facebook Zv. Drejtori në Agjencionin për përkrahje financiare në bujqësi dhe zhvillim rural Abduselam Selami.

Postime të ngjashme

Pakoja e 5-të ekonomike përfundimisht kaloi në Komisionin e Financave dhe Buxhetit

R Zh

Regjistrohen 949 raste të reja me Kovid-19, janë shëruar 737, kanë vdekur 33 persona

R Zh

Pendarovski: Vaksinimi të zhvillohet në vazhdimësi deri në imunizim e plotë të popullatës

R Zh

Velkovski: Ka premtime nga VMRO-DPMNE-ja për zhbllokim edhe të ligjeve tjera

R Zh

Pasaportat për narkobosët dhe aferat korruptive dëmtojnë rrëndë imazhin e vendit

B L

Afera me vaksinat kineze/ Ivanovska për Zhurnal: Ende po mbledhim informacione

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...